Kdo jsme?


Jsme malá rodinná firma, která si zakládá na své všestrannosti, flexibilitě, pracovitosti a  poctivém řemesle. Nikdy netvrdíme, že s námi žádný problém na stavbě nenastane, k problémům se ale stavíme čelem a umíme je řešit!Daniel Šenk

Daniel má na starosti denní operativu všech akcí a ať už je zrovna na stavbě, ve stavebninách nebo něco vyřizuje na úřadech, můžete mu vždy zavolat a udělá maximum, aby Vám pomohl.

Milan Šenk

Milan s více jak 30 lety zkušeností ve stavebnictví garantuje, že i ta nejkomplikovanější zakázka bude dokončena k Vaší spokojenosti. Praxi, zkušenosti a nadhled ničím nenahradíte...


Naše firma na trhu působí již řadu let. S podnikáním ve stavebnictví začal Milan Šenk v roce 1991, kdy se orientoval na výstavbu a rekonstrukci rodinných domů a jiných objektů. Syn Daniel se k němu připojil po vystudování SPŠS ve Valašském Meziříčí v roce 2007.  

V roce 2013 jsme pořídili vlastní mini bagr s nákladním automobilem a začali se orientovat i na zemní a výkopové práce, terénní úpravy, zpevněné plochy a podobně. Dnes se zabýváme zemními pracemi, prováděním základových desek, hrubých staveb, výstavbou zděných domů na klíč, dlažeb a terénních úprav.